HAYTAP - Hayvan Hakları Federasyonu
İletişim
Barboros Bulvarı 143/A Balmumcu Beşiktaş Istanbul

( ATV 'nin ve Renaaisance Otelin sırasında Beşiktaşa doğru yürürken 100 metre kadar sonra sağda ana cadde üzerindeyiz. Beşiktaş Inovasyon Merkezi binası içi )
Beşiktaş
İstanbul

Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Tel : 0212-212 12 59 ( telefonlarımız çok yoğun önemli durumlar için lütfen bilgi@haytap.org üzerinden ulaşın )
Faks : 0212-212 12 81

HAYTAP’in telefonlari ozellikle ihbarlar nedeniyle yogun bir bicimde caldigindan, bizleri arayan hayvanseverlerin maalesef web sitemizde arastirma yapmak ve ozellikle akut sorunlari kendisi cozebilecegi halde çözmeyip, telefonda cok uzun anlatmasindan ya da HAYTAP’i ihbar kurumu olarak kullanmak istediginden, telefonlarimiz zaman zaman mesgul çalmakta ya da bakilamamaktadir. Ancak yollayacaginiz tum e-posta adresleri dikkatli bir sekilde okunmakta, gerekirse geri donus saglanmaktadir.

Ihbarlariniz icin yetkili kurumlarin bolgenizdeki ORMAN SU ISLERİ MUDURLUKLERI oldugunu tekrar animsatiyoruz.

Lutfen, Hayvan haklari ile ilgili Haytap'a basvurmadan once web sitemizde bulunan "Sikca Sorulan Sorular", "Hukuk" ve “Don Kisot’un Kosesi” bolum iceriklerini detayli olarak inceleyiniz. Sorabileceğiniz temel soruların yanıtlarini ilgili alanlarda bulundugunu goreceksiniz…

Yukaridaki aciklamaya ragmen yine de temas saglamak istiyorsaniz iletisim icin e-posta adresimiz: bilgi@haytap.org

Haytap Shop ile ilgili tüm soru ve sorunlariniz icin info@haytapshop.com adresini ya da 0850 840 29 14 telefonu arayarak ürünlerinizle ilgili iletişime gecçbilirsiniz.( Bu numara haytapshop alışverişlerinizle ilgilidir , hayvan hakları ile ilgili olarak burayı lütfen aramayın )
Tüm ihbarlarınız için :
Hayvanları Üzenleri Orman Bakanlığına Şikayet Edin!


 
İndirme bilgisi: Elektronik İş Kartı (vCard)