Haytap Görselleri İndir. Download Bölümü

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

HAYTAP HAYVAN HAKLARI FEDERASYONU , Türkiye’de doğanın , çevrenin ve hayvanların haklarının korunması için bu konuda aynı görüş birliğinde olan derneklerin bir araya getirmiş olduğu ilk federasyondur.

Federasyonumuzca hazırlanmış olan kampanya· görsellerini· oluşturmaktaki amacımız, sınırlı sayıdaki insana degil, milyonlarca kişiye ulaşabilmektir. Kampanya Görsellerinin gerek· internet ortamında,· gerek· basılı· afiş, poster vb. çalışmalarda kullanımları için· ayrıca Haytap Federasyonundan· izin alınmasına gerek yoktur. Afiş ve broşürleri çalışmalarınızda kullanabilir, ilgili belediyelerle kullanımı için görüsebilir, medyada görseller desteğinde röportajlar verebilirsiniz. Bu görsellerde yer alan mesajları daha çok kişiye ulaştırmak dileğimizdir.

Görsellerin kullanımında Federasyon logosunun yeri degişmemelidir. Basılı materyallerde· kuruluş, dernek veya ilgili belediyenin logoları da eklenebilir. Bilboard ve panolar için·zorunlu durumlarda biçimsel degisiklikler de olabilir. Üye dernek ve temsilciliklerimizin dışındaki kişi ve kuruluşlar· bu görselleri internet ortamında, basında, çeşitli standlarda ve bu amaçlar kapsamında başka etkinliklerde kullanmakta da· özgürdür.

 

Lütfen İlgili Görseller İçin Aşağıdaki Linkleri Tıklayınız.Basıma Hazır Afiş - Broşür ve Çıkartmalar için Tıklayınız.

Basıma Hazır Bilboardlar için Tıklayınız.HAYTAP KURUMSAL LOGO

 


Haytap Federasyonu Diğer Görsel Çalışmalar Hakkında Bilgi Almak İçin, Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir E-posta adresini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.
Yurt Çapındaki Federasyon Üyesi Temsilciliklerimize Ulaşmak için··Lütfen Tıklayınız.