Haytap'a Destek Veren Kurumlar

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon

HAYTAP ile kurulduğu günden bugüne kadar bir çok önemli kurum ve lider şirket destek sağlamaktadır. Sizler de  her türlü sosyal sorumluluk projeleri için de bizlerle temasa geçebilir sahipsiz canlarımıza HAYTAP üzerinden yardım edebilir onların kahramanı olabilirsiniz.

Aşağıdaki şirketler Haytap ile birlikte proje yürütenlerden sadece bir kısmıdır. Sizlere fikir vermesi açısından isimlerini ve nasıl destek sağladıklarını özet olarak paylaşmaya çalıştık. Her bir şirketin üzerine tıkladığınızda sizleri de heyecanlandırabilecek , yaratıcı fikirler verebilecek daha özgün proje tekliflerinizi bize sunabilirsiniz.

Bize ulaşmak için lütfen bilgi @ haytap.org üzerinden temas sağlayın  , projelerinizi birlikte değerlendirelim.


Haytap bugüne kadar :


KPMG

BOYNER

TATİLBUDUR.COM

WATSONS

HÜRRİYET

PEGASUS

TOYZZ SHOP

MİGROS AŞ

ENGLISH HOME

GRATİS

ÇİÇEK SEPETİ

CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE AŞ.

ZEYTURSAN GIDA SANAYİ AŞ ( Berrak Turşuları )

FAZIL SAY - KUMRU SAY

HEATin

Bİ'DOLUBASKI

BOOKING.COM

KIRÇİCEĞİ RESTAURANT

TBWA / ISTANBUL

KRAMP AJANS

LEO BRUNETT

KARPAT AJANS

ARA GÜLER

HOTPOİNT

EATALY

ISS HOLDİNG

(GARANTİ) KOZA YÖNETİM VE SERVİS AŞ

CARREFOUR

MARS GIDA AŞ

TRILOGIQ

PEDIGREE

EFE PROJECT NAKLİYAT

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU SÜPER LİG

KOZA YÖNETİM TEKSTİLKENT PLAZA

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

TOPLUMDA SES GETİREN SANATÇILAR

ANKARA RAMADA OTEL

ISTANBUL BAROSU

SAMSUN CANİK BELEDİYESİ

ERGO SİGORTA AŞ

SELİM ATAKAN

YELİZ

İSTANBUL YARDIM ORKESTRASI

BEDRİ BAYKAM

PAGDER

ÇANKAYA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

CNN TURK

NATIONAL GEOGRAPHIC

FİLLİ BOYA

AJANS PRESS

METRO GROSSMARKET AŞ

İSTANBUL DENİZ OTOBÜSLERİ (İDO)

METROPOLITAN HOTELS ANKARA

BİRLEŞMİŞ ELLER

PETLEBİ.COM

SHERATON ÇEŞME HOTEL

İZMİR MAVİ BAHÇE

UYUM MARKET

KLIKSA.COM

LEMAN KÜLTÜR

GETİR

İZMİR ÖZDİLEK AŞ

LİNK LOJİSTİK

LUVA KLİNİK

 

 


gibi onlarca tanınmış kurum ya da topluma mal olmuş  sayısız rol model kişi ile sayısız ses getiren projeye ortak imza attı. ( Her bir şirketin üzerine tıklayarak ilgili linklerde yapılan çalışmalara bakabilir kısaca fikir sahibi olabilirsiniz )

Bu projelerin çoğu Anadolu'nun bir çok ücra köşesine röntgen cihazı , kulübe , mama , ilaç , hayvan bakımevi yapımı , eğitim çalışmaları , Haytap Yaşam Aracımız'a  sponsor olunması ya da eğitim için afişlerin ve kitapçıkların bastırılması veya personel sponsoru olmak gibi çok farklı alanlarda hayat buldu. Bu ortak çalışmaların hepsinin fotoğraf ve faturalarını web sitemizde görebilirsiniz.

Tüm bunların yanında HAYTAP , Türkiye tarihinde ilk defa olarak TC BAŞBAKANLIK makamında hayvan haklarının konuşulup yasa boyutunda yapılması gereken değişikleri de sanatçı dostları ile birlikte en üst merciye kadar çıkardığını da anımsatalım.

Gelirlerimizin nerede harcandığını nasıl kullanıldığı yaptığımız çalışmalar hakkında örneğin "sadece 2013 yılında" neler yaptığımıza dair  fikir almak için buraya tıklayın lütfen :

Ayrıca rol model kişilerle , ünlü sanatçılarla yaptığımız çalışmalar hakkında kısa fikir elde etmek için de lütfen buraya tıklayın

Lütfen kurumsal destek talepleriniz için Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine iletişim bilgilerinizi içeren mail atınız. Sizlerle karşılıklı görüşelim hayvan dostlarımız için çevre için neler yapabileceğimize birlikte karar verelim.